טכנולגיית Nano Liquid מהי? - ננו פרוטקשן

מאז נכנסו אל חיינו בסערה הטלפונים החכמים, טאבלטים ומגוון מכשירים דומים נוצר צורך עז וממשי להגן על המסך הזעיר והיקר שלהם שעלול להישרט מכל חפץ חד ואפילו להישבר ממכה קלה שהוא חוטף. מסך שרוט או שבור פוגע קשות בתפעול הטלפון החכם ותיקון שלו עלול אפילו להיות יקר יותר מערך המכשיר.

בדיוק מהסיבות האלו פיתחו חברות רבות ברחבי העולם פתרונות שונים שיסייעו לשמור על הפלאפון כגון מסך מדבקה, מסך זכוכית, מגן כיסוי על הטלפון ואף מגן זכוכית קשיחה אך הפיתוח האחרון הפך ליעיל ביותר והוא לא אחר מאשר מגן המסך הנוזלי שעושה שימוש בטכנולוגיית nano liquid.

מהי טכנולוגיית Nano Liquid ואיך עושים בה שימוש להגן על המסך?

טכנולוגיית ה nano liquid עושה שימוש בתהליך הנקרא polymerisation (פלמור בעברית – ראו ערך בויקיפדיה ) אשר יוצר שכבה דקה, אחידה וחזקה מאד של נוזל זכוכית על פני המשטח, נוזל זה בעל מספר תכונות מאד בולטות שלא תמצאו בזכוכית רגילה והם:

  • עמיד מאד בפני מכות ושחיקה היכולות לגרום לשריטות או שברים
  • בעל הגנה מושלמת משמנים
  • בעל הגנה מושלמת מפני לחות ומים
  • אנטי בקטריאלי ככה שרובד חיידקים לעולם לא מצטבר על מסך הטלפון / טאבלט או כל מכשיר אחר
  • בעל הגנה מושלמת בפני לכלוך
  • עמידות בחום גבוה עד כטמפרטורה של 700 מעלות
  • הנוזל בעובי של 100 ננומטר כך שהוא דק מאד ולא ניתן לשים לב איליו אך מצד שני מעניק הגנה הכי טובה ויעילה למסך שיש כיום למדע להציע.

אם תנסו עכשיו לבצע השוואה מהירה של היתרונות בין טכנולגיית ה nano liquid לבין ההגנות האחרות שקיימות היום בשוק כגון מסך זכוכית קשיח ומגן מסך ממדבקה תמצאו כבר עכשיו כי היתרונות של המגן המסך הנוזלים הן: חזק יותר בפני שברים, לא נשרט, לא חד פעמי כמו מגני המסך מזכוכית שחוטפים פעם אחת מכה ויש צורך להחליפם, לא מאפשר לרובד חיידקים להצטבר, לא מאפשר ללכלוך להצטבר, עמיד בפני חום והמחיר שלו לא רחוק מהמחיר של מגן מסך זכוכית רגיל.

עוד לא הזמנתם מגן מסך נוזלי? הזמינו דרכינו במחיר אטרקטיבי והערכה תגיע עד לבתיכם באמצעות דואר רשום או דואר שליחים, לחצו כאן להזמנה!

0

Your Cart