יתרונותיו של מגן מסך נוזלי – ננו פרוטקשן

מגן מסך נוזלי Diamond Shield מחזיק ביתרונות רבים על פני מגני מסך אחרים כגון: מגני מסך זכוכית, זכוכית קשיחה ומגני מסך מדבקה…. בעמוד זה תמצאו מהם בדיוק אותם יתרונות ופירוט על כל אחד ואחד מהם

לרכישת המוצר לחצו על התמונה הזו

יתרונות של מגן מסך נוזלי על פני מגני מסך אחרים

ובכן לפני שנתחיל לסקור את היתרונות חשוב לנו להזכיר ולהסביר כי מגן מסך נוזלי הוא תוצר של טכנולוגיה מתוחכמת הנקראת Nano Liquid אם ברצונכם להעמיק בהבנה שלכם על אותה טכנולוגיה אתם מוזמנים להיכנס לעמוד הבא ולקרוא!

  • עמיד יותר בפני שברים ושריטות – טכנולוגיית ה Nano Liquid מאפשרת בסופו של תהליך שכבה דקה של 100 ננומטר בלבד על פני המסך שלכם אבל עם עמידות חזקה ומשמעותית בפני שברים ושריטות, למעשה אתם תגלו כי כל חפץ חד שתנסו להעביר על המסך שלכם בכדי לגרום לשריטות יכשל במטרתו (ניתן לראות סרטון הדגמה בכתובת הבאה). ניתן להגיד כיום בוודאות כי מגן מסך נוזלי Diamond Shield חזק ועמיד יותר מכל מגן מסך זכוכית בפני שברים ושריטות.
  • לא חד פעמי – כאשר מגן מסך זכוכית חוטף מכה חזקה הוא אמנם סופג אותה בעצמו לא מעביר את האפקט גם למסך המכשיר אך באותו הזמן רוב הסיכויים כי המכה תגרום לשבר ואפילו התרסקות של המגן כך שלא יהיה ניתן להשתמש בו יותר ויהיה צריך לרכוש מגן מסך חדש. מגן מסך נוזלי יחטוף את המכה, ישמור על המסך ולא יצריך מכם להחליף אותו זאת תודות לגמישותו המיוחדת של הנוזל והיכולת העמידה בפני מכות, עובדה זו רק מראה לכם שגם עלותו של הנוזל בסופו של דבר מוחיכה עצמה כזולה יותר לאחר שאת מגן המסך הזכוכית תצטרכו לרכוש בפעם השנייה.
  • אנטי בקטריאלי – מרכיביו של מגן המסך הנוזלי דוחים בצורה חד משמעית כל רובד חיידקים שחושב להצטבר בפינות המסך, מצב זה ישאיר אתכם כמובן בריאים יותר וימנע מכם להידבק במחלות שעוברות דרך אותם וירוסים וחיידקים, לעומת זאת מגני מסך רגילים דווקא נחשבים למשטח התרבות והצטברות של חיידקים ווירוסים שונים כיוון והמסך בא במגע ישיר עם ידיים שונות, עם ליכלוכים וכמובן גם עם ריסיסי רוק קטנים ובלתי ניראים הניתזים מפה של כל אחד ואחת מאתנו.
  • בלתי נראה ובכך מספק מראה ויזואלי טוב יותר לטלפון או למכשיר הספציפי עליו הוא נמצא – מגן המסך הנוזלי הוא בשכבה דקה של בסה”כ 100 ננומטר ולכן הוא בלתי נראה לעין מה שהופך אותו ליתרון ויזואלי המבליט את העיצוב המקורי של הטלפון ולא פוגע בו כמו מגיני המסך האחרים.
  • עמיד בפני חום עד לטמפרטורה של 700 מעלות – נוזל ה Nano Liquid עמיד עד כדי חום של 700 מעלות, כמובן זאת לא סיבה שתשימו את הטלפון שלכם בתנור או משהו בסגנון כי הבטרייה בכל זאת עלולה להתפוצץ אבל אם בטעות תשכחו את הטלפון בשמש כמו שקורא לרבים מאתנו אז הרי שהנוזל ישמור לכם עליו פי 5 טוב יותר מכל הגנה אחרת וסביר להניח שאפילו לא תראו את ההתראה המעתבנת שאומרת כי הטלפון התחמם למעלות שמחייבות אותו לכבות ולהתקרר.
  • דוחה לחות, מים מספק הגנה מושלמת בפני לכלוך – טכנולוגיית ה Nano Liquid מוכרת קודם כל כחומר דוחה מים ולכלוך, תוכלו למצוא סרטונים רבים ברשת של אנשים שמרחו את הנוזל על הנעליים שלהם או על הבגדים שלהם ומציגים את האפקט כאשר הם נכנסים לשלוליות של בוץ ומים, או שזורקים עליהם מאכלים עם רטבים מלכלכים, ששופכים עליהם משקאות שונים כגון יין ומיצים שונים שמשאירים כתמים בדרך כלל, בכל אותם סרטונים תוכלו לראות כי הלכלוך והנוזלים פשוט מחליקים ולא נתפסים על הבגדים, אותה הפעולה מתרחשת גם על המסך שלכם. סרטון לדוגמא:

0

Your Cart