מגן מסך נוזלי שהוא גם אנטי בקטריאלי - 

מכשיר הטלפון הסלולארי הוא אחד מהמכשירים עליהם תמצאו הכי הרבה חיידקים וכאשר הפנים שלכם באות במגע בזמן שיחת טלפון עם אותו משטח נגוע בחיידקים אתם עלולים להידבק בווירוס או מחלה כזו או אחרת. הסיבות לכך שמסך הטלפון הסלולארי שלכם שורץ בחיידקים הן:

  • מתעסקים בטלפון בשירותים – רבים הם האנשים בארץ ובעולם שלוקחים אתם לחדר השירותים חומר לקריאה, בעבר אלו היו מגזינים, עיתונים וספרים היום אלו הטלפונים החכמים, הבעיה היא שאותו זמן איכות לקריאה בשירותים הרבה פעמים הוא גם זמן איכות להפצת החיידקים מהידיים שלכם ומחדר השירותים בכלל אל מסך מכשיר הטלפון! מגן המסך הנוזלי דיימונד שילד ימנע מאותם חיידקים לעלות על הטלפון הסלולארי שלכם ויגן עליכם מפני מחלות ווירוסים שונים.
  • נוגעים במשך כל היום במסך עם ידיים שלא תמיד שטפנו לפני – הידיים שלנו הם האיבר שהכי נגיש לחיידקים, במהלך היום אנחנו נוגעים בכל מיני דברים עם הידיים אם זו העגלה בסופר, דלת השירותים הציבוריים, דלת כניסה למקום ציבורי, מעקה ברחוב, כפתורים של כספומט וכ”ו… בכל אחד מאותם דברים שציינו גם אנשים אחרים נגעו וסביר להניח שחלק מהם היו חולים ולכן כשנגעו באותו חפץ הפכו אותו למשטח רבייה של חיידקים שבעצם עברו גם לידיים שלכם לאחר הנגיעה ובמידה ולא שטפתם אותן ונגעתם במסך הטלפון הסלולארי שלכם אז הרי שעכשיו החיידקים הפכו את המסך שלכם למרבד רבייה חדש ופורה עבורם. מגן המסך ננו שילד לא ייתן למצב זה לקרות ויגן על מסך הטלפון הסלולארי שלכם גם מפני אותם חיידקים.
  • נותנים לאחרים לגעת במסך עם ידיים שלא שטפו לפני – כמה פעמים העברתם את הטלפון הסלולארי שלכם למישהו אחר במטרה להראות לו תמונות, מידע באינטרנט, משחק או כל דבר אחר שיש לכם על הטלפון? ובכן בכל פעם שעשיתם כך הסתכנתם כי האדם שנוגע לכם בטלפון עכשיו עלול להיות עם ידיים שנושאות חיידקים או ווירוסים שונים ועכשיו אותם חיידקים יעברו למסך שלכם. עם מגן המסך הנוזלי של דיימונד שילד החיידקים יישארו מחוץ הרחק מהטלפון הסלולארי שלכם!
  • נותנים לאדם אחר לשוחח בטלפון שלכם ורסיסי רוק קטנים ובלתי נראים ניתזים על הרמקול והמסך – בזמן דיבור נפלטים מהפה אלפי רסיסי רוק קטנים שלא ניתן לראות בעין, אותם רסיסי רוק נוחתים על כל משטח שקרוב לפה ובמידה והאדם ממנו הם נפלטו נושא עכשיו בגופו מחלה חבויה ומדבקת שעומדת להתפרץ אז כמובן שאותם רסיסי רוק מכילים חיידקים שעלולים להדביק את הבא איתם במגע. כאשר אתם נותנים לאחרים לדבר לכם בטלפון אתם לא יודעים איזו מחלה כרגע מכננת בגופם, אם בכלל, אך במידה וכן אז מאותו רגע ואיך אתם במצב סכנה של הידבקות כיוון וסביר מאד להניח שרסיסי הרוק שלהם נחתו על חלקו התחתון של הטלפון הסלולארי שלכם והמקום הפך למשטח רבייה והפצה של החיידקים. מגן מסך דיימונד שילד יידחה את החיידקים שנחתו עם רסיסי הרוק וישאיר את הטלפון שלכם נקי מווירוסים וחיידקים.
  • מניחים את הטלפון במקומות שונים עליהן יש חיידקים – במהלך היום אתם מוצאים את הטלפון פעמים רבות מהכיס או מהתיק ומניחים אותו על משטחים שונים כמו לדוגמא: שולחן בית קפה, שולחן כתיבה במכללה או בבית הספר, שולחן במשרד וכ”ו…. כל אותם משטחים שהזכרנו הם משטחים בעלי פוטנציאל גבוה למקום רבייה פורה של חיידקים ונחשו מה קורה כאשר הטלפון שלכם מונח על אותו משטח רבייה של חיידקים? צדקתם, הטלפון הופך בעצמו להיות משטח פורה בחיידקים, אלא אם כן יש לכם מגן מסך נוזלי דיימונד שילד אשר דוחה את החיידקים ומשאיר את משטח הטלפון נקי!
0

Your Cart