מגן מסך נוזלי ננו טכנולוגיה

מיוצר בגרמניה
תיאור המוצר: מגן מסך נוזלי תוצרת חברת Diamond Shield גרמניה שמטרתו להגן באמצעות טכנולוגיית ננו מתקדמת על מסכי טלפון, צגי שעון ומשטחי זכוכית אחרים, המוצר מקנה למסך הזכוכית הגנה חזקה יותר ממגן מסך רגיל בפני שריטות ושברים לתקופה של שנה ויותר (תלוי ברמת החיכוך של המסך במכנסיים וכ”ו )חשוב לדעת כי אם במכשיר שלכם המסך איננו זכוכית 100% (בדרך כלל במכשירים זולים ומכשירים שהוחלף להם מסך במעבדות שונות המסך לא 100% זכוכית) נוזל הננו לא יוכל להגן עליו כמו שצריך כיוון והוא לא יתפס עליו בצורה מספיק טובה.למידע אודות המשלוח תוכלו למצוא על ידי לחיצה כאן!למידע אודות הרכישה המאובטחת באתר לחצו כאן!

מידע נוסף על מגן מסך נוזלי

  • חומר הננו שמשמש כמגן המסך הנוזלי הוא חומר אורגני שהבסיס שלו הוא מים ולכן לא נחשב לחומר מסוכן או דליק.
  • חומר הננו שאנו מוכרים הינו תוצר של חברת דיימונד שילד המייצרת את תכשיריה בגרמניה תחת תקנים אירופאיים קפדניים ומחמירים.
  • חומר הננו טכנולוגיה הספציפי (מגן מסך נוזלי) מתאים אך ורק למשטחי זכוכית 100% ולא יהיה אפקטיבי לחומרי גלם אחרים כגון פלסטיק, בד וכ”ו…
  • מגן המסך הנוזלי שלנו יחזיק מעמד לפחות שנה על מכשירכם, הכל תלוי ברמת החיכוך והשפשוף של משטח המסך על גבי המכנסיים או כל חיכוך אחר.
  • מטרתו של מגן המסך הנוזלי היא להקנות הגנה גבוה יותר בפני שריטות ושברים על מסך הזכוכית שלכם והוא עושה זאת על ידי יצירת שכבה דקה ובלתי ניראת לעין על גבי הזכוכית אך בעלת קשיחות וגמישות גבוהה במיוחד!
  • אמנם זוהי אינו מטרתו אך מגן המסך הנוזלי שלנו גם הופך להידרופובי (דוחה נוזלים) ברגע שהוא מתייבש ובכך מבטיח הגנה נוספת בפני כתמים מנוזלים שונים על משטח הזכוכית.
  • חומר הננו יוצר משטח אנטי בקטריאלי כנגד חיידקים ולכלוך שרוב הטלפונים אוגרים במהלך הזמן על המסך שלהם, בין אם זה אחרי יציאה מהשירותים או אחרי שאדם אחר שוחח במכשירכם והשאיר חיידקים, מגן המסך הנוזלי ימנע זאת ב90%.

מוצרי ננו נוספים:

0

Your Cart