ציפוי ננו לרכב להגנה על צבע הרכב והשמשות -

המוצר אזל מהמלאי

מיוצר בגרמניה
תיאור המוצר: ציפוי ננו לרכב המגיע בבקבוקון 250 מ”ל עם שפריצר לפיזור החומר באופן שווה, החומר מגן על צבע הפח והשמשות בפני קרינת השמש, נוזלים מכל הסוגים ולכלוך. מותג דיימונד שילד מקורי, תוצרת גרמניה.

באופן בלעדי לרוכשי מוצר זה משלוח חינם עם דואר רשום!! צפו בסרטוני ההדגמה שלנו בתחתית העמוד.
קראו אודות המשלוח!
קראו אודות הרכישה המאובטחת באתר ננו פרוטקשן כאן!

איך זה עובד?

ציפוי ננו לרכב הוא למעשה נוזל בטכנולוגיית ננו אשר לאחר התייבשותו נוצרת שכבה הידרופובית שקופה שלא גורמת לכל שוני בצבע הרכב, אותה שכבה הידרופובית דוחה נוזלים מכל הסוגים (מים, שמנים, צבע נוזלי וכ”ו), אבק ובוץ וגם מכילה הגנה ננו מטרית אשר חוסמת קרני UV ובכך מגינה על הצבע מפני שחיקת השמש.

 • שומר ומגן על צבע הרכב מפני נזקי השמש בזכות הגנה ננו מטרית שעמידה בפני קרני UV.
 • שומר על צבע הרכב נקי מלכלוך וחוסך לכם כסף וזמן על שטיפת הרכב.
 • בזמן גשם מים לא מצטברים על השמשה ופעילות המגבים פוחתת משמעותית.
 • תכשיר אחד מכיל 250 מ”ל המספיקים לכיסוי מלא לפח החיצוני והשמשות של כל רכב משפחתי סטנדרטי (כמובן שיש למרוח במינונים הרצויים ולא להגזים אחרת הבקבוק לא יספיק).
 • חומר הננו שאנו משווקים הוא מותג דיימונד שילד המיוצר בגרמניה תחת תקנים אירופאיים מחמירים ונוקשים.

שאלות ותשובות נפוצות

 • שאלה: כמה זמן יחזיק ציפוי הננו על השמשות והפח של הרכב?
  תשובה: התשובה לשאלה זו היא מאד אינדיבידואלית כיוון כי השכבה ההידרופובית שנוצרה תישחק ככל שהחיכוך עמה יהיה גבוה יותר, באופן סטטיסטי על רוב המכוניות החומר מחזיק בין שנה לשנה וחצי אך אם אתם לוקחים את הרכב לשטיפות תדירות במכונת שטיפה (למרות שלא תהיה לכם יותר סיבה להגזים בשטיפות) אז הרי שהחומר ישחק מהר יותר כתוצאה מהמברשות הגדולות שמכונות השטיפה משתמשות.
 • שאלה: האם שום לכלוך לא ידבק יותר לרכב?
  תשובה: השכבה ההידרופובית יוצר מעין חיץ בין צבע ופח הרכב לבין כל לכלוך פוטנציאלי, הלכלוכים אשר נוחתים על המשטח ההידרופובי לרוב לא “נתקעים” עליו אלא נופלים ומתחלקים ממנו לרצפה, מידי פעם יש לקחת ג’ילדה לחה ולהעביר בזריזות על הרכב ואז גם אם מעט לכלוכים בכל זאת התיישבו על השכבה ההידרופובית הם יעלמו מהר וללא כל קושי.
 • שאלה: האם כל אחד יכול למרוח את הרכב בחומר או שיש צורך בידע כלשהו?
  תשובה: כן, כל אחד יכול למרוח את החומר על רכבו כל מה שצריך לדעת כדי לבצע פעולה זו תוכלו ללמוד על ידי צפייה באחד מסרטוני ההסברה שלנו או קריאה של הוראות ההפעלה, כל אחד יכול לעשות זאת בביתו! אחד הדברים הכי חשובים שיש לבצע הוא לדאוג שהרכב יהיה נקי מכל גרגיר אבק בטרם שמים עליו את החומר, אם תמרחו את החומר על ליכלוך השכבה לא תהיה אטומה 100% וההגנה שלה תהיה בהתאם.

מוצרי ננו נוספים

0

Your Cart