שאלות ותשובות על מגן מסך נוזלי – ננו פרוטקשן

שאלות ותשובות נפוצות

בעמוד זה תמצאו מגוון רחב של שאלות ותשובות נפוצות אותן כבר נשאלנו בעבר בנושא של מגן מסך נוזלי, אם בכל זאת לא מצאתם את השאלה שמסקרנת אתכם תוכלו להפנות אותה אלינו באמצעות טופס צור הקשר של האתר ואנחנו נחזור אליכם אם תשובה בהקדם האפשרי!

שאלה- האם הנוזל מסוכן לעור הידיים?

דיימונד שילד הוא מותג המיוצר בגרמניה תחת סטנדרטים גבוהים וקפדניים במיוחד, המוצר נושא את אישורו של משרד הבריאות הגרמני ואיננו מכיל חומרים כימיים, לכן אתם יכולים לגעת בחומר ללא כל חשש ולא צריך להשתמש בכפפות.

שאלה- לאילו שימושים נוספים מתאים הנוזל?

מגן המסך הנוזלי של דיימונד שילד יכול לשמש כהגנה למגוון רחב של מכשירים ומוצרים שונים כגון: טאבלטים, טלפונים סלולריים, עדשות של מצלמות, עדשות של משקפיים, הגנה למשקף של קסדה ועוד… אתם מוזמנים להיכנס לעמוד שימושים ולקרוא את השימושים הנפוצים ביותר במוצר.

שאלה- כמה זמן מחזיק הנוזל מעמד?

ובכן שאלה זו לא יכולה להיענות בצורה חד משמעית כיוון ואורך חיי המוצר משתנים בין לקוח ללקוח וזאת כיוון כי ככל שיש יותר מגע ושפשוף השחיקה שלו הולכת וגוברת. התשובה הרשמית של היצרן היא שהמוצר אמור להחזיק מעמד בין שנה לשנה וחצי על מסכי טלפונים סלולריים, התשובה שלנו היא שהמוצר מיועד לשנה, אחרי תקופה זו אנו ממליצים לחדש את שכבת הנוזל על המכשיר.

שאלה- האם מגן המסך הנוזלי מאפשר להכניס את הטלפון למים?

לא! נכון שמגן המסך הנוזלי הוא Nano Liquid שדוחה באופן מושלם מים ולכלוך אך כאשר מורחים את הנוזל על הפלאפון נשארים פתחי השמע, הקלט והחיבורים השונים פתוחים ודרכם מים יכולים לחדור, לכן בשום פנים ואופן אל תכניסו את הטלפון למים כדי לבחון את התכשיר, זכרו מגן המסך הנוזלי לא אמור להגן בפני מים אלא בפני שריטות, שברים, חיידקים וחום!

שאלה- למה מגן מסך נוזלי עדיף על פני מגני מסך רגילים?

ובכן מגן המסך הנוזלי מעניק לכם הגנה יעילה וחזקה יותר בפני שברים ושריטות על פני מגני המסך האחרים אך מעבר לכך הוא גם מעניק מספר יתרונות נוספים כגון: הגנה מושלמת בפני רובד חיידקים ווירוסים בזכות היותו אנטי בקטריאלי, הגנה בפני התחממות המכשיר במידה ושחכתם אותו באוטו או על הספסל בשמש בזכות העמידות שלו כנד חום עד כדי 700 מעלות, הוא דוחה לחות ולכלוך באופן מושלם והוא לא חד פעמי כלומר לאחר מכה חזקה הוא לא נשבר או נסדק כמו מגן הזכוכית ובזכות כך איננו צריך החלפה מוקדמת.

שאלה- כמה זמן צריך לחכות אחרי שמורחים את הנוזל על המסך?

הוראות היצרן הן לחכות 12 שעות לאחר מריחת מגן המסך הנוזלי על המסך/ עדשה כדי להגיע לאפקט המרבי!

רוצים לשאול שאלה?

0

Your Cart