שימושים נפוצים במגן מסך נוזלי – ננו פרוטקשן

מגן מסך נוזלי משמש הגנה למגוון רחב של מוצרים ומכשירים זאת בזכות התכונות המרשימות והיעילות שלו הן בהגנה פיזית כנגד מכות ושריטות והן ביתרונות הנוספים שלו כמו לדוגמא: אנטי בקטריאלי (כלומר דוחה חיידקים ממשטח העבודה), הוא דוחה מים ולכלוך, הוא עמיד בפני חום עד כדי טמפרטורה של 700 מעלות וכ”ו…

אלו הם השימושים הנפוצים ביותר שעושים במגן מסך נוזלי דיימונד שילד:

  • הגנה מפני שבר ושריטות למסכים של טלפונים סלולריים – השימוש הנפוץ ביותר הוא כמובן השימוש להגנה על מסכי הסלולריים, כיום כמעט כל אדם מחזיק טלפון חכם בעל מסך נגיעה מתוחכם שרגיש מאד לשריטות ומכות יבשות, מגן מסך נוזלי הוא הפתרון המושלם כיוון והוא שומר בצורה חזקה יותר על המסך מאשר התחליפים, הוא לא חד פעמי – כלומר לאחר מכה הוא לא נשבר וצריך להחליף אותו, הוא מגן גם בפני רובד חיידקים שבדרך כלל מצטבר על מסכי הטלפונים והוא גם עמיד בפני חום של עד 700 מעלות כך שאם תשכחו את הפלאפון בשמש הוא יעניק הגנה מרבית גם כנגד התחממות הטלפון.
  • הגנה מפני שבר ושריטות למסכים של טאבלטים ומוצרים דומים – כמו הטלפונים הסלולריים גם הטבלאטים והמוצרים הדומים להם מוגנים בצורה מושלמת בפני שבר, שריטות וחיידקים.
  • הגנה מפני שבר ושריטות למשקפי ראייה ומשקפי שמש – מי לא מכיר את התחושה המעצבנת ששריטה מרגיזה יושבת על עדשת המשקפיים ומפריעה לראות חלק, את מצב זה ניתן בקלות למנוע בעזרת דיימונד שילד, מריחה קלה, המתנה של מספר שעות והעדשות של המשקפיים שלך חסינות בפני שריטות ואפילו שברים.
  • הגנה מפני שבר ושריטות למסכי מחשב וטלוויזיה – מסכי מחשב (במיוחד לפטופים) ומסכי טלוויזיה יכולים גם הם ליהנות מההגנה המושלמת והעמידה של מגן המסך הנוזלי של דיימונד שילד, כמו טלפונים סלולריים ומכשירי הטאבלט החומר שנמרח על המסך ימנע שריטות ואף שברים.
  • הגנה מפני שחיקה ושריטות לפס מגנטי של כרטיס אשראי – מכירים את התופעה המעצבנת שכרטיס האשראי שלכם לא עובר ולא בגלל המינוס בחשבון? כנראה שגם לכם נשרט הפס המגנטי שבגב הכרטיס, באמצעות נוזל דיימונד שילד תוכלו להגן על הפס המגנטי והכרטיס יעבור בכל מכשיר סליקה בתוך שנייה.
  • הגנה מפני מים ומפני שריטות ושבר למשקף של קסדה – רוכבי האופנועים מכירים את הצורך במשקף קסדה נקי וחלק, נוזל דיימונד שילד ימנע מטיפות מים ולכלוך להיתקע על המשקף גם בעת גשם זלעפות, כמו כן המשקף יהיה גם מוגן בפני שריטות ושברים העלולים לקרות ממכה או שיפשופים של המשקף.
  • הגנה מפני שברים ושריטות לצגים של שעונים  – רוצים לראות מה השעה אבל שריטה מסתירה את המחוג? מגן המסך הנוזלי של דיימונד שילד ידאג כי צג השעון שלכם יישאר נקי משריטות ואף ימנע שברים כתוצאות ממכות יבושות על הצג.
  • הגנה מפני שברים ושריטות לעדשות מצלמה – כל מי שמחזיק במצלמה איכותית עם עדשות מקצועיות חושש שהעדשה חלילה תישרט ובכך בעצם תהרס, מגן המסך הנוזלי של דיימונד שילד ימנע מהעדשה להישרט או להישבר.
0

Your Cart